• به نام ایزد یکتا
شرکت ساغر

فهرست

تبلیغات متنی

موضوعات انجمن

تبلیغات

پرتال اخبار دانشگاهی

پرتال اخبار دانشگاهی

آخرین مقالات

گزارش روز

اخبار پزشکی سلامت

داروهای گیاهی

آگهی استخدامی سال 90

اخبار دانشگاهی

پیشخوان روزنامه ها

شعار سازمانی

تجارت پایدار و موفق نتیجه به خدمت گرفتن علم و تجارت در کنار هم است  

قیمت روز ارز

اخبار اقتصادی.

آب و هوا

عکس روز

ورود

نام کاربری

گذرواژه

آیا هنوز عضو نشده اید؟
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

آیا گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
برای درخواست یک گذرواژه جدید اینجا زا کلیک کنید.

کاربران آنلاین

-> مهمانان آنلاین: 2

-> اعضای آنلاین: 0

-> کل اعضا: 12,001
-> جدیدترین عضو: MichaelEl

آمار بازدید

جدیدترین اخبار پژوهش و سلامت

پربازدید ترین مطالب درمان های گیاهی

راهنمای حکیم باشی

برای درخواست نسخه گیاهی از حکیم باشی سایت به روش زیر عمل نمایید.
1- بعد از ثبت نام در سایت با نام کاربری خود وارد سایت شوید
2- در تالار حکیم باشی دکمه موضوع جدید را بزنید
3- در صفحه باز شده سن خود به همراه نوع بیماری خود را شرح دهید
* نکته مهم : برای ارسال از دکمه ارسال پاسخ استفاده ننمایید. فقط دکمه موضوع جدید را بزنید . در غیر اینصورت به سئوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
درخواست شما پس از بررسی توسط کارشناس حکیم باشی سایت پاسخ داده می شود

دیدن موضوع

چاپ موضوع
قارچ تناسلی
amirali2007
#1 چاپ پست
ارسال شده در يک شنبه 29 بهمن 1391
تازه وارد

تعداد پست: 6

سلام
پسری 21 ساله هستم . دو سال قبل به خاطر مشکل معده به دکتری مراجعه کردم و او برایم تعداد زیادی آنتی بیوتیک نوشت به طوری که روزانه به مدت حدود 10 روز حدود 20 عدد قرص مصرف میکردم. از روز چهارم دچار خارش شدید در ناحیه تناسلی شدم. دکتر پوست متعددی رفتم که همگی میگفتند اگزما است ولی درمان هیچ یک جواب نمیداد. تا آن که پیش یک دکتر پوست قدیمی رفتم و او گفت که قارچ همراه با حساسیت است. قرص ضد قارچ و پماد کتوکنازول و شامپوی ضد قارچ و یک کرم ضد حساسیت نوشت. بعد از مصرف حدود 2 هفته کاملا خوب بودم ولی بعد از دو هفته کمی خارش پیدا کردم که البته نسبت به قبل خیلی کمتر بود و پوست بیضه ام تا مقعد و باسنم دوباره تحریک پذیر شد و روز به روز زیادتر شد تا دوباره پیش دکتر رفتم و گفت دوباره قارچ پیشرفت کرده. با توجه به این که خود مقعد و حتی درون آن هم خارش پیدا کرده (و قبلا این خارش نبود و این خارش از وقتی آغاز شد که یکی از دکتر ها پمادی نوشت و گفت بزن و حتی درون مقعد را هم آغشته کن) باید چکار کنم تا بدنم نسبت به قارچ کاملا مقاوم شود و همینطور قارچ فعلی هم از بین برود و دیگر سراغم نیاید؟ آیا غذا یا دارویی برای افزایش مقاومت بدن و همچنین درمان قطعی قارچ وجود دارد؟ الان حدود 2 سال است که مبتلا هستم و حدود چهار ماه است به قارچ بودنش پی برده ام. همچنین از بیضه تا مقعدم ضایعه ای گوشتی در آمده است که کمی خارش دارد و با خوردن داروی ضد حساسیت سیتروزین کوچک میشود ولی محو نمیشود و بعد از پایان مصرف سیتروزین دوباره بزرگ شده و میخارد. لطفا کمکم کنید چرا که در این دو سال فردی عصبی و منزوی شده ام و حس افسردگی پیدا کرده ام . آیا درمان قطعی دارد؟ چرا که نمیتوانم تا آخر عمرم به همین روش سر کنم
با تشکر

hakimbashi
#2 چاپ پست
ارسال شده در جمعه 18 اسفند 1391
مدیر

تعداد پست: 574

با سلام

گیاهان ضد قارچ و ضد عفونی کننده ای مثل کلپوره ، رزماری و آویشن می تواند برای شستشو و دم کرده آنها برای خوراک استفاده گردد. ضماد و طلای ( مالیدن) دم کرده هندوانه ابوجهل و صبر زرد بر محل قارچی بسیار موثر است

پرش به تالار:

تبلیغات

زمان بارگزاری صفحه: 0.02 ثانیه
12,119,166 بار بازدید صورت گرفته است