• به نام ایزد یکتا
شرکت ساغر

فهرست

تبلیغات متنی

موضوعات انجمن

تبلیغات

پرتال اخبار دانشگاهی

پرتال اخبار دانشگاهی

آخرین مقالات

گزارش روز

اخبار پزشکی سلامت

داروهای گیاهی

آگهی استخدامی سال 90

اخبار دانشگاهی

پیشخوان روزنامه ها

شعار سازمانی

تجارت پایدار و موفق نتیجه به خدمت گرفتن علم و تجارت در کنار هم است  

قیمت روز ارز

اخبار اقتصادی.

آب و هوا

عکس روز

ورود

نام کاربری

گذرواژه

آیا هنوز عضو نشده اید؟
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

آیا گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
برای درخواست یک گذرواژه جدید اینجا زا کلیک کنید.

کاربران آنلاین

-> مهمانان آنلاین: 1

-> اعضای آنلاین: 0

-> کل اعضا: 12,001
-> جدیدترین عضو: MichaelEl

آمار بازدید

جدیدترین اخبار پژوهش و سلامت

پربازدید ترین مطالب درمان های گیاهی

راهنمای حکیم باشی

برای درخواست نسخه گیاهی از حکیم باشی سایت به روش زیر عمل نمایید.
1- بعد از ثبت نام در سایت با نام کاربری خود وارد سایت شوید
2- در تالار حکیم باشی دکمه موضوع جدید را بزنید
3- در صفحه باز شده سن خود به همراه نوع بیماری خود را شرح دهید
* نکته مهم : برای ارسال از دکمه ارسال پاسخ استفاده ننمایید. فقط دکمه موضوع جدید را بزنید . در غیر اینصورت به سئوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
درخواست شما پس از بررسی توسط کارشناس حکیم باشی سایت پاسخ داده می شود

دیدن موضوع

چاپ موضوع
ورم طحال
sabaadine
#1 چاپ پست
ارسال شده در چهار شنبه 11 مرداد 1391
تازه وارد

تعداد پست: 2

با سلام و آرزوي قبولي عبادات
بنده چند وقتي است در ناحيه چپ و زير قفسه سينه و در پشت درد دارم . به پزشك طب سنتي مراجعه كردم فرمودند احتمالا ورم طحال است .اين درد به مچ دست چپم مي زند و بعد قلب . بسيار زياد هم زانوي چپم .تب مي كنم و گاه شدت اين درد بسيار زياد مي شود و معمولا هست امروز صبح هم كه از خواب بلند شدم صورتم ورم كرده بود مخصوصا سمت چپ و مي سوزه. تشخيص ايشون اين بود كه بنده مزاج گرم و خشك دارم .جديدا ترشح آب دهانم هم زياد است به طوري كه وقتي از خواب بلند مي شوم بالشم خيس شده.ابتدا فكر مي كردم به خاطر مصرف ماست و دوغ و .. است اما با قطع اين مواد تغييري نكرد . زير دلم هم گاها درد مي گيرد و دچار فقر آهن هم هستم .رنگ و روم پريده و معمولا زرد است و خسته و پرخاشگر شدم .حساس و زود رنج و حوصله هيچ كار فكري و .. . رو ندارم .زياد مي خوابم و هيچ وقت سير خواب نميشم .حس سنگيني دارم و كلافه ام . اضطراب دارم و مدام خواب هاي بي سر و ته مي بينم .كه بابت اين موضوع عرق اسطوخدوس گفتن بخور اما چون تشخيص ورم طحال دادن گفتن نه نخور!براي درمان ورم طحال من رو به دكتر ديگري معرفي كردن كه متاسفانه دير به دير وقت مي دهن و من هنوز نوبتم نشده . ولي الان دردم كلافم كرده .چه كار بايد بكنم .قبلا هم اين درد رو كه داشتم رفتم دكتر داخلي كلي آزمايش و سونو گرافي از كليه ها و ... آخر گفتن سالمي و هيچ مشكلي نيست كليه هات سرماخورده شايد .درصورتي كه من در زمستان و هواي سرد پهلوهامو مي بندم .خواهش مي كنم اگه امكانش هست پاسخ بنده رو سريعتر بفرماييد واقعا خسته شدم از اين درد و اينكه علتش رو كسي متوجه نمي شه ... ضمنا دهانم مدام آفت مي زند و خوب مي شود .
خدا خير دنيا و آخرت را نصيبتان كند !
ویرایش شده توسط sabaadine در چهار شنبه 11 مرداد 1391

hakimbashi
#2 چاپ پست
ارسال شده در پنج شنبه 12 مرداد 1391
مدیر

تعداد پست: 574

با سلام
اول به عرض جناب عالی برسانم که همه چیز را با هم قاطی و ممزوج نفرمائید اینکه امروز صورتم پف کرده با پرخاشکری دیروز ارتباط داشته و درد زانوی چپ و خیس شدن بالش .
اما برای رفع ورم طحال به نسخه زیر عمل کرده البته بدون هیچ وسواس و نگرانی :
تاج ريزي5 - رازيانه 5- شاطره5 -گل گاوزبان20 گرم - پودر شيرين بيان 20 گرم مخلوط و پودر کنيد. و يک قاشق غذا خوري از این پودر را در يک فنجان سکنجبين ريخته و ميل کنيد.
خوردن انجير خيسانده در سرکه مفيد ورم طحال مي باشد. باديان را يا شکر پودر کرده و کفلمه نمائيد . نوشيدن عرق بيد و کاسني و يا جوشانده ريشه و يا برک کاسني مفيد مي باشد.

برای رفع نگرانی های کاملا بیمورد و وسواسی خود معجونی بسازید از چند گیاه داروی مثل : بهار نارنج ، سنبل الطیب ، نعنا ، گل گاوزبان و ... و هر صبح و شب یک قاشق مربا خوری در یک لیوان آب جوش دم کرده و بنوشید.

پرش به تالار:

تبلیغات

زمان بارگزاری صفحه: 0.18 ثانیه
12,118,457 بار بازدید صورت گرفته است