• به نام ایزد یکتا
شرکت ساغر

فهرست

تبلیغات متنی

موضوعات انجمن

تبلیغات

پرتال اخبار دانشگاهی

پرتال اخبار دانشگاهی

آخرین مقالات

گزارش روز

اخبار پزشکی سلامت

داروهای گیاهی

آگهی استخدامی سال 90

اخبار دانشگاهی

پیشخوان روزنامه ها

شعار سازمانی

تجارت پایدار و موفق نتیجه به خدمت گرفتن علم و تجارت در کنار هم است  

قیمت روز ارز

اخبار اقتصادی.

آب و هوا

عکس روز

ورود

نام کاربری

گذرواژهآیا هنوز عضو نشده اید؟
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

آیا گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
برای درخواست یک گذرواژه جدید اینجا زا کلیک کنید.

کاربران آنلاین

-> مهمانان آنلاین: 1

-> اعضای آنلاین: 0

-> کل اعضا: 12,001
-> جدیدترین عضو: MichaelEl

آمار بازدید

جدیدترین اخبار پژوهش و سلامت

پربازدید ترین مطالب درمان های گیاهی

نقش گياهان داروئي در درمان ديابت

اخبار سلامتی

مبتلایان به دیابت بخوانند

نقش گياهان داروئي در درمان ديابت

دیابت بزرگسالان، دیابت نوع دو، و یا دیابت بدون انسولین نام انواع این بیماری هستند که همگی با افزایش میزان سوخت و ساز کربوهیدرات –یا همان قند- در خون ایجاد می شود. شروع دیابت ممکن است پنهان باشد ولی بروز طولانی مدت آن با همراهی عوامل کمک کننده ای مانند رژیم غذایی نادرست و یا چاقی،منجر به تشدید مشکلات می شود.
مشکل دیابت، فقدان انسولین نیست، بلکه ترشح بیش از حد آن است. دیابت با ایجاد اختلال در فعالیت سوخت و ساز قند در بدن، بر سطح انسولین تاثیر می گذارد که این بیش از حد بودن انسولین منجر به ناکارآمدی متابولیک می شود وخود باعث بی حس شدن ساختارهای سلولی بدن می گردد.
انسولین می تواند بر سوخت و ساز بدن تاثیر منفی بگذارد و موجب تولید رسوب چربی شود. به همین دلیل است که اغلب بیماران دیابتی اضافه وزن دارند و به اختلالات دیگری مثل کمبود سوخت و ساز چربی دچار هستند.
دیابت میزبانی برای چاقی، اسکلروز شریانی، فشار خون بالا، نارسایی کلیوی و اختلالات شبکیه است که منجر به از دست دادن بینایی می شود. دیابت قندی به ندرت با انسولین درمان می شود. این بیماری به درمان گیاهی پاسخ بهتری می دهد.
موثرترین درمان دیابت شامل درمان طبیعی گیاهی است، و این گیاهان معجزه آسا،به طور چشمگیری به مدیریت دیابت و اجتناب از عوارض آن کمک می کنند.
این درمان گیاهی موثر و بی خطر، رژیم های غذایی را طوری هدایت می کنند که روند دیابت را معکوس می کند.

درمان خانگی دیابت با این گیاهان می تواند بدون هیچ گونه عوارض جانبی آسیب زننده ای، دیابت را معکوس کند و استرس جسمی و روحی فرد را از بین ببرد و سلامتی عمومی وی را بهبود بخشد.

بیماران دیابتی نوع یک و دو نیز می توانند از فواید درمانی گیاهان طبیعی بهره ببرند.

برای مثال، گیاهان دارویی مانند سیر، گل تلفونی تازه گل داده، زغال اخته، برگ کنگر فرنگی، برگ کلم، لسر سنتاری، خار سنت بندیکت، برگ درخت گردو، رو بز، مریم گلی، و باباآدم از جمله گیاهان مختلفی هستند که خواص درمانی مفیدی را برایدرمان دیابت ارائه می دهند.

با مرور زمان، این گیاهان می تواند سطح قند خون رابه حالت عادی برگردانند و دیابت را معکوس کنند. افرادی که از مزایای این گیاهان استفاده می کنند می توانند به تدریج توانایی کنترلبدن خود بر سوخت و ساز کربوهیدرات را بدست آورند.

منبع:
http://www.eset.com


دیابت-گیاهان دارویی برای درمان دیابت-دیابت چیست؟-همه جیز راجع به دیابت-دیابت چگونه است-چگونه با دیابت مقابله کنیم؟-دیابت -همه چیز راجع به دیابت

تبلیغات

زمان بارگزاری صفحه: 0.12 ثانیه
11,934,396 بار بازدید صورت گرفته است